Dárková sada náramků pro Vodnáře

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Přelom měsíce ledna a února se každoročně nese ve znamení Vodnáře. Toto vzdušné znamení nejvěrněji symbolizuje modrá barva safíru. Jeho broušené korálky ve spojení s ozdobnými korálky zlaceného sterlingového stříbra jsou tak hlavní ozdobou jednoho z náramků v této sadě.  Dominantním z dvojice jemných náramků je však ten, nesoucí medailonek z ryzího 14 karátového zlata (Au 585). Tento zlatý doplněk je naprosto jemný a minimalistický i díky jemně žlutému zbarvení použitého zlata.
Safírový náramek je ukončen drhaným zapínáním s volnými konci, kdežto náramek se symbolem znamení zvěrokruhu se utahuje systémem posuvných uzlíků. Vaše zápěstí tak není rušeno množstvím visících provázků.

Set náramků obdržíte v krásném dárkovém balení vč. dárkové kartičky a pevné krabičky s víkem.

Načerpejte další inspiraci mezi náramky pro Vodnáře.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,2 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - broušené korálky safíru (5ks), ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodnář 21.1. - 20.2.
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: safír
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Vodnář 21.1.-20.2.