Doprava a platba

Jak svoji objednávku obdržíte?

...zvolte v košíku pro bezproblémové doručení jednoho z dopravců.

01/ Zásilkovna

...vám nabízí možnost nechat zásilku poslat přímo k sobě domů nebo do práce (služba Doručení na adresu) nebo si pro balíček přijďte na nejbližší výdejní místo, tzv. Z-point. Je to ekologičtější pro planetu, levnější pro vás a prospěšné pro vaše zdraví! Zásilkovna je také jediný způsob dopravy na Slovensko.

Pozn.: platba předem nutná.
79,-/129,- (SK) 99,-/149,- 

02/ PPL

...se nám osvědčilo jako spolehlivý partner pro doručování zásilek na konečnou adresu. Stejně jako ostatní dopravci i PPL vytvořilo po celé republice hustou síť PPL-ParcelShopů, kam si pro svou radost můžete přijít třeba cestou z práce. 

Pozn.: platba předem/na dobírku
39,-/89,-

03/ Česká pošta

...může vyhovovat především těm z vás, kteří v místě bydliště nemají žádné výdejní místo ostatních dopravců. V takovém případě doporučujeme využít službu Balíkovna, která funguje podobně. Pokud si navíc netykáte s placením online, ve výjimečných případech máte možnost platby na dobírku. Doporučená zásilka až k vám domů je samozřejmě také k dispozici. Pro objednávky na poslední chvíli jsme spustili službu EMS s garancí doručení do druhého dne, vč. soboty. Tato rychlost dodání je možná pouze u objednávek uskutečněných do 10 hodin dopoledne.

Pozn.: platba předem/na dobírku*
69,-/89,-/163,-

04/ Osobní odběr

...je vůbec tím nejpříjemnějším, co v této sekci nabízíme a zároveň malým privilegiem Brňáků, kteří si svou objednávku mohou vyzvednout v příjemném prostředí obchodu s lokální tvorbou Place Mimi Brno na ul. Veveří 455/8 v centru města. Jsou tam od pondělí do pátku 9-18 hod a v sobotu dopoledne. Před návštěvou si ale raději ověřte aktuální situaci!
Ideální spojení je "brněnským metrem" na zastávku Česká nebo Grohova - obchod se nachází přesně mezi nimi.

Pozn.: platba předem nutná.
15,-

Polohu vaší zásilky můžete sledovat pomocí trasovacího čísla, které obdržíte v informačním e-mailu v den expedice.

PLAŤTE ON-LINE
DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ
INFORMACE O STAVU OBJEDNÁVKY
ODESÍLÁME DO SEDMI DNŮ

Možnosti platby

GOPAY

Plaťte moderně, rychle a pohodlně! Po dokončení objednávky budete přesměrování na platební bránu zprostředkovatele Gopay. O provedené platbě víme prakticky ihned a celý proces se tak zbytečně neprotahuje.

ZDARMA

PŘEVOD NA ÚČET

Č.Ú.: 865921212/2010
VS: číslo objednávky
IBAN: CZ0620100000000865921212
BIC: FIOBCZPPXXX

Berte prosím v úvahu, že na vaší objednávce začneme pracovat až po připsání platby na účet.
Objednávky neuhrazené do 7 dnů automaticky stornujeme.

ZDARMA

DOBÍRKA*

Dobírka je sice už dávno překonaný způsob platby, ale pokud na ní z nějakého důvodu trváte, nakupte *alespoň za 700 Kč a zvolte dopravu Českou poštou nebo PPL.

49,-

Na kvalitu a dostupnost služeb našich obchodních partnerů nemáme žádný vliv a nemůžeme je garantovat.