Dárková sada náramků pro znamení Střelce

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Dávná mytologie přisuzuje spinelu schopnost inspirovat a kreativně rozvíjet své okolí. Tato vlastnost celkově vyhovuje jedincům ve znamení Střelce. Jsou to převážně společensky založení extroverti se zájmem o módu a estetično. Proto se jim jistě bude líbit i tato dárková sada dvou provázkových náramků. Kromě zmíněného spinelu je zdobí i jemný medailonek ze 14kt zlata s motivem znamení Střelce. 
Náramek ze spinelem je zakončen drhaným utahováním s volnými konci, druhý má posuvné uzlíky. Oba se tak dají nastavit na požadovanou velikost zápěstí.

Tip.: Set náramků obdržíte v krásném dárkovém balení vč. dárkové kartičky a pevné krabičky s víkem. Perfektně se hodí jako hotový dárek bez dalších starostí okolo.
Nejčastější dámská velikost je XS-M.

Inspirujete dalšími kousky v kategorii náramků pro znamení Střelce.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,15 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - spinel - korálky vel. 3 mm (5ks), ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky Střelec
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: spinel
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Střelec 23.11.-21.12.