Dárková sada náramků pro znamení Ryby

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Astrologické znamení Ryby zahrnuje jedince, narozené na přelomu zimy a jara. V dávné mytologii byli považování za snílky s hlavou v kosmu. Při návrhu tohoto dárkového setu náramků jsme tedy nemohli zvolit jiný než měsíční kámen. Jeho průsvitná barva symbolizuje jemnost a podtrhuje ženský element. Brus použitých korálků pak pomáhá náramku na ruce vyniknout. 
Druhý náramek v sadě jasně definuje svoji příslušnost k Rybám. Nese totiž autentický medailonek z pravého 14kt zlata s motivem tohoto znamení. Jeho velikost je praktických 12 mm, takže ani při každodenním nošení na ruce nezavazí. Oproti druhému náramku je opatřen nenápadnými posuvnými uzlíky, které umožňují perfektní nastavení velikosti. Náramky se vám tak do sebe určitě nazamotají. Noste je spolu nebo každý zvlášť.

Tip.: Set náramků obdržíte v krásném dárkovém balení vč. dárkové kartičky a pevné krabičky s víkem. Perfektně se hodí jako hotový dárek bez dalších starostí okolo.
Nejčastější dámská velikost je XS-M.

Inspirujete dalšími kousky v kategorii náramků pro znamení Ryby.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,2 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - broušené korálky měsíčního kamene vel. 3 mm (5ks), ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ryby 21.2. -20.3.
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: měsíční kámen
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Ryby 21.2.-20.3.