Dárková sada náramků pro znamení Rak

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Nekonfliktní a citlivá povaha je základním povahovým rysem některých jedinců, narozenýchna přelomu června a července ve znamení Raka. Jako spousta jiných mají rádi jistotu a bezpečné zázemí. To nás přivedlo až ke smaragdu. Jeho hodnotová stálost je krom jeho krásné zelené kresby nezpochybnitelnou hodnotou. Proto věříme, že právě to může citlivým osobám pomoci nalézt životní směr a posílit pocit jistoty. V kombinaci s medailonkem ze 14kt zlata se už jedná o opravdu hodnotný osobní dárek, za který se rozhodně nebudete stydět. U náramků kombinujeme oba druhy zapínání, tj. pomocí posuvných uzlíků a drhané s volnými konci provázků. Díky tomu se náramky nezamotávají a perfektně drží na ruce.

Tip.: Set náramků obdržíte v krásném dárkovém balení vč. dárkové kartičky a pevné krabičky s víkem. Perfektně se hodí jako hotový dárek k Vánocům a narozeninám. 
Nejčastější dámská velikost je XS-M.

Inspirujte se dalšími kousky v kategorii náramků pro znamení Rak.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,23 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - broušené korálky smaragdu vel. 3 mm (5ks), ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rak 22.6. - 22.7.
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: smaragd
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Rak 22.6.-22.7.