Dárková sada náramků pro znamení Lev

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Hvězdy přisuzují Lvům vládu nad ostatními znameními zvěrokruhu a stejně tak i my vnímáme ze strany zákazníků dlouhodobě nejvyšší poptávku po slunečním kameni. Co do oblíbenosti se u nás dlouhodobě umisťuje na předních příčkách nejprodávanějších kamenů.
Starodávné přírodní léčitelství spojovalo povahové vlastnosti Lvů se slunečním kamenem. Ten jim údajně pomáhá posilovat sebevědomí a lépe zvládat stres.
Tuhle vlastnost slunečního kamene sice nemůžeme přímo potvrdit, avšak víme jistě, že stres a chmury s jistotou zažene pořízení hezkého šperku pro sebe nebo milovanou osobu.
Přímo se tak nabízí nákup této sady dvou provázkových náramků, kde jeden je osazen pěti broušenými korálky slunečního kamene a druhý zlatým medailonkem se znamením Lva. Budete mile překvapeni, jak skvěle k sobě ladí decentní odstín 14kt zlata a takřka tělové tóny minerálu.
Pro maximální radost z nákupu Vám vše, včetně tematické kartičky zdarma zabalíme do kvalitní dárkové krabičky.

Tip.: Nakupujete pro maminku či partnerku? Nejčastější dámská velikost je XS-M.

Inspirujte se dalšími kousky v kategorii náramků pro znamení Lva.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,2 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - broušené korálky slunečního kamene vel. 3 mm (5ks); ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lev 23.7. - 22.8.
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: sluneční kámen
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Lev 23.7.-22.8.