Dárková sada náramků pro znamení Kozoroha

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Na přelomu roku tradičně slaví lidé narození ve znamení Kozoroha. Astrologie jim předpovídá cílevědomost a přemýšlivost. Proto i dárek pro ně musí být perfektně promyšlený. Naštěstí, vy si s tím lámat hlavu nemusíte!
Dárková sada se zlatým medailonkem a broušenými korálky labradoritu, zabalená do krásné dárkové krabičky, je dostatečně reprezentativním a zároveň osobním dárkem. 
Díky měňavým odleskům labradoritu a decentnímu lesku 14kt zlata působí tato sada náramků hodnotně, ale bez zbytečné okázalosti. Skvěle se tak hodí jak na slavnostní příležitosti tak na každodenní nošení. U náramků kombinujeme utahování pomocí posuvných uzlíků (náramek s medailonkem) s drhaným (náramek s labradoritem).

Tip.: Nejčastější dámská velikost je XS-M.

Inspirujte se dalšími kousky v kategorii náramků pro znamení Kozoroha.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,228 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - broušené korálky labradoritu vel. 3 mm (5ks), ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky Kozoroh
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: labradorit
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh 22.12.-20.1.