Párové náramky - sdílejte lásku!

V tomto světě, kde se za poslední dobu událo mnoho nešťastného, je víc než kdy jindy třeba sdílet to dobré. Radost, vděčnost a lásku. I my v MISKA NÁRAMKY chceme šířit pozitivní energii, a proto jsme pro vás připravili náramky, díky nimž si budete blíž s těmi, které milujete.

• LÁSKA NA ŠŇŮRCE PRO DVA •

Ať jste čerstvě zamilovaní, blíží se váš svatební den nebo chcete podpořit vzájemné pouto s partnerem i po mnoha letech vztahu, naše párové náramky vám pomohou. Vytvořili jsme duopacky provázkových náramků se stříbrným (Ag 925) komponentem oslavující pouto, které spolu s partnerem máte. Těmto setům však silně sekundují náramky s ocelovými písmenkem, do kterého uložíme iniciály těch, na kterých vám tak záleží.

Provazkov_naramek_mini_srdicko(DUOPACK) naramky_parove_pismena2
Provazkovy_naramek_nekonecno(DUOPACK) Provazkovy_naramek_karma_krouzek(DUOPACK)

• LÁSKA BEZ HRANIC •

U partnerských náramků si můžete vybrat z několika designů stříbrných komponent. Vaše láska nezná hranic? Pak je pro vás motiv nekonečna ten pravý! Proč to skrývat? Láska je prostě láska a motiv srdíčka to jasně potvrzuje. Velké oblibě se těší i náramky s karma kroužkem, díky nimž si budete blíž, i kdyby vás dělily stovky kilometrů. Kromě stříbrných komponent máme v nabídce také minerál hematit, jehož nevšední vzhled perfektně ladí s uhlově černým srdíčkem! Naprostý top šperk pro všechny muže, kteří si nechtějí připadat “zvláštně” - tento motiv z hematitu je totiž neskutečně trendy.

• JAKO JING A JANG •

Kromě jemných provázkových náramků přicházíme i se sadou náramků onyx a howlit. Černá a bílá. Jing a Jang. Den a Noc. Každý je jiný, a přitom se dokonale doplňují. Stejně jako vy dva. Vyberte si tento set kontrastních náramků a oslavte své jedinečné osobnosti, které formují váš láskyplný vztah. Každý z páru si může vybrat, která z barev mu více sedí nebo si je střídejte podle nálady.

Onyx_a_howlit_parove_naramky Onyx_a_howlit_parove_naramky2
2436_sada--miluju-te-kazdy-den--tri-koralky-pro-dva

• PÁROVÉ NEJEN PRO PÁRY •

Ale pozor, pozor! Tyto duopacky náramků přinesou velkou radost i mimo partnerský vztah. Oslavujte proto lásku v jakékoliv podobě. Mít například v životě takov ou kamarádku, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout a která se s vámi bude smát i plakat, to je přece opravdová výhra. Stejně jako si mohou své pouto upevnit maminky s dcerami, protože někdy se správná slova hledají jen těžko. Darujte proto šperk, který to řekne za vás. A bude to říkat při každém pohledu na něj. Pro umocnění celého dojmu doporučujeme prozkoumat také kategorie párových náramků s přáníčkem Chaukiss!

Příležitostí, jak tyto náramky pro dvojice využít, je opravdu mnoho. Můžete jimi obdarovat své rodiče, kteří slaví výročí. Potěšit své přátele o jejich svatebním dni. Omluvit se svému partnerovi po nepříjemné hádce. Stejně jako u všech MISKA NÁRAMKŮ si i zde můžete vybrat dárkovou kartičku, která zaručí, že tento dárek bude mluvit vašimi slovy

Možností, jak párové náramky využít, je spousta, ale jedno je spojuje - touha upřímně vyjádřit své city, poděkovat a milovat dál. S MISKA NÁRAMKY vám to půjde snáz.

Nosíte nás na rukou.
Děkujeme!