Párové náramky - sdílejte lásku!

V tomto světě, kde se za poslední dobu událo mnoho nešťastného, je víc než kdy jindy třeba sdílet to dobré. Radost, vděčnost a lásku. I my v MISKA NÁRAMKY chceme šířit pozitivní energii, a proto jsme pro vás připravili náramky, díky nimž si budete blíž s těmi, které milujete.

blog_parove_naramky

 

• LÁSKA NA ŠŇŮRCE PRO DVA •

Ať jste čerstvě zamilovaní, blíží se váš svatební den nebo chcete podpořit vzájemné pouto s partnerem i po mnoha letech vztahu, naše párové náramky vám pomohou. Vytvořili jsme duopacky provázkových náramků se stříbrným (Ag 925) komponentem oslavující pouto, které spolu s partnerem máte. Těmto setům však silně sekundují náramky s ocelovými písmenkem, do kterého uložíme iniciály těch, na kterých vám tak záleží.

Provazkov_naramek_mini_srdicko(DUOPACK)naramky_parove_pismena2

Udělejte si proto radost a projevte své city. Tyto decentní náramky s černým provázkem ladí s jakýmkoliv outfitem, jsou šik a váš partner si je nepochybně oblíbí. Při každém pohledu na ně budete okamžitě cítit, že vaše láska je neobyčejně silná. Partnerské náramky vytváříme na míru, jako všechny ostatní. Nezapomeňte si proto změřit zápěstí podle našeho návodu, aby vám oběma dokonale padl. Nejvíce oblíbené jsou ty s černým provázkem, pokud byste ale chtěli jiné barvy, napište si o ně do Poznámky k objednávce. Rádi vyhovíme! 

 

• LÁSKA BEZ HRANIC •

U partnerských náramků si můžete vybrat z několika designů stříbrných komponent. Vaše láska nezná hranic? Pak je pro vás motiv nekonečna ten pravý! Proč to skrývat? Láska je prostě láska a motiv srdíčka to jasně potvrzuje. Velké oblibě se těší i náramky s karma kroužkem, díky nimž si budete blíž, i kdyby vás dělily stovky kilometrů. Kromě stříbrných komponent máme v nabídce také minerál hematit, jehož nevšední vzhled perfektně ladí s uhlově černým srdíčkem! Naprostý top šperk pro všechny muže, kteří si nechtějí připadat “zvláštně” - tento motiv z hematitu je totiž neskutečně trendy. 

 Provazkovy_naramek_nekonecno(DUOPACK)  Provazkovy_naramek_karma_krouzek(DUOPACK)  hematit_blog

 

• JAKO JING A JANG •

Kromě jemných provázkových náramků přicházíme i se sadou náramků onyx a howlit. Černá a bílá. Jing a Jang. Den a Noc. Každý je jiný, a přitom se dokonale doplňují. Stejně jako vy dva. Vyberte si tento set kontrastních náramků a oslavte své jedinečné osobnosti, které formují váš láskyplný vztah. Každý z páru si může vybrat, která z barev mu více sedí nebo si je střídejte podle nálady.

Onyx_a_howlit_parove_naramky2  Onyx_a_howlit_parove_naramky  Onyx_a_howlit_parove_naramky3

• PÁROVÉ NEJEN PRO PÁRY •

Ale pozor, pozor! Tyto duopacky náramků přinesou velkou radost i mimo partnerský vztah. Oslavujte proto lásku v jakékoliv podobě. Mít například v životě takovou kamarádku, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout a která se s vámi bude smát i plakat, to je přece opravdová výhra. Stejně jako si mohou své pouto upevnit maminky s dcerami, protože někdy se správná slova hledají jen těžko. Darujte proto šperk, který to řekne za vás. A bude to říkat při každém pohledu na něj. Pro umocnění celého dojmu doporučujeme prozkoumat také kategorie párových náramků s přáníčkem Chaukiss!

2875-1_prani--rok-se-s-rokem-sesel--s-naramky  2436_sada--miluju-te-kazdy-den--tri-koralky-pro-dva

 

Příležitostí, jak tyto náramky pro dvojice využít, je opravdu mnoho. Můžete jimi obdarovat své rodiče, kteří slaví výročí. Potěšit své přátele o jejich svatebním dni. Omluvit se svému partnerovi po nepříjemné hádce. Stejně jako u všech MISKA NÁRAMKŮ si i zde můžete vybrat dárkovou kartičku, která zaručí, že tento dárek bude mluvit vašimi slovy. 


Možností, jak párové náramky využít, je spousta, ale jedno je spojuje - touha upřímně vyjádřit své city, poděkovat a milovat dál. S MISKA NÁRAMKY vám to půjde snáz.

Nosíte nás na rukou.

Děkujeme!