Léto ve znamení náramků Miska

Léto! Taky ho milujete? Horké sluneční paprsky na holé kůži, krásné rozevláté šaty a spousta úchvatných náramků MISKA! Takové je moje léto… a může být i vaše!

Věřím, že nejsem sama, kdo se na léto těší doslova celý rok. Abyste si ho užili i vy, připravili jsme pro vás nové náramky, ze kterých ta pravá letní atmosféra doslova sálá! Ať zvolíte decentní náramky jako doplněk vašich oblíbených šperků nebo se zahalíte do boho stylu od hlavy až k patě, s náramky MISKA rozhodně nešlápnete vedle!

Kousek moře v náramcích s mušličkami

Také občas zatoužíte žít u moře? Ráno se budit při křiku racků, večer usínat za zvuku šumění vln? Pokud to máte stejně jako já a po moři se vám často stýská, můžete ho mít neustále při sobě v podobě jedinečných náramků s mušličkami.

Objevte stylové mušličkové náramky v letním boho stylu! Pevný nylonový provázek s trendy volnými konci, pravé mušličky - to jsou náramky s lasturami, ze kterých si vybere každá dívka či žena. Ozdobte se čistým a jednoduchým náramkem s přírodní mušličkou, zlatou či stříbrnou. Nádherně se bude na vaši opálené kůži vyjímat i lasturový náramek doplněný o barevné rokajlové korálky. Blíže moři už snad ani nemůžete být!

Náramky na nožku jsou opět trendy!

Pamatujete si na módu náramků na nohu? Na nějakou dobu se vytratily, ale díky bohu jsou zpět! A kdy jindy se jimi ozdobit než v létě? Zkombinujte tyto originální anklety i s našimi klasickými náramky a vylaďte svůj summer styl k dokonalosti.

Na nožce krásně vynikne tento přírodní lasturový náramek, doplněný o sladěné rokajlové korálky na konci zapínání. Naprostým letním hitem je náramek na nohu z oranžových korálků, který zdobí typický středomořský symbol - modré oko. Tento symbol slouží jako amulet, který chrání své majitele před zlými silami, a řekněme si to na rovinu - v kombinaci s lasturovinou, na které je namalován, je žhavým letním trendem!

Čím více náramků, tím lépe

Léto přeje vrstvení! A tím nemyslím vrstvení oblečení, kterého si v horku dopřáváme stále méně a méně. Pro mě je léto ve znamení většího množství náramků a jejich kreativního kombinování a vrstvení. Vůbec se toho nemusíte bát! Ozdobte se jako já barevnými rokajlovými, provázkovými či minerálními náramky ve svých oblíbených barvách!

Pokud si lámete hlavu, jak je zkombinovat, aby to bylo to pravé, už nemusíte! Připravili jsme pro vás dokonale sladěné sety náramků, ve kterých najdete úplně vše - korálky, provázkové náramky, stříbrné komponenty i přírodní materiály jako mušle či lasturovinu.

Věčnou připomínkou chvilek strávených u moře vám bude například tento set náramků s perlami, mušličkou a pestrými korálky i náramkový set v tyrkysovém odstínu, který vynikne na vaší sluncem opálené kůži.

Pokud jste spíš romantička než bohémka, jistě si zamilujete set přírodních náramků z lasturoviny v jemném perleťovém odstínu nebo set náramků se slunečním kamenem, který se pyšní hřejivě medovou barvou, kovovými komponenty a měsíčkem z lasturoviny.

Užijte si horké letní chvilky, ať jste u moře nebo v českých luzích a hájích. I u nás můžete být středomořskou kráskou, která má styl! Vychutnejte si léto s náramky MISKA a uchovejte si jeho atmosféru napořád!