Set náramků z přírodních materiálů v jemných barvách

Ag 925
1 459 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Kovové korálky
Dárková kartička
zabalit jako dárek ?
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Bílá přírodní lasturovina je nádherný a čistý materiál, který skvěle vynikne na opálené pokožce. Asociace s létem a vodou se tak doslova nabízí. Doplněn je jemným náramkem z japonských Miyuki korálků a dalším náramkem z přírodního minerálu jadeitu. Stěžejní je zde orientální motiv měsíce. Celý set náramků je laděn do decentních odstínů a nude barev. Odstín stříbrných korálků si zvolte v provedení rhodiovaného nebo zlaceného stříbra. Všechny náramky v tomto setu jsou opatřeny pleteným macramé stahováním s volnými konci.

Tip: Jedná se o dárek? Standardní dámská velikost je vel S.

kategorii náramkových setů nepřehlédněte další připravené sety. Další set náramků s laturovinou je např. tento set náramků s lasturovinou a stříbrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Korálkový náramek (I.) - minerál jadeit +stříbrné korálky (Ag 925/1000 rhod. / pozlac. žlutým 24kt / růžovým 18kt zlatem) + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

Miyuki náramek (II.) - Miyuki korálky + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

Náramek z lasturoviny (III.) - lasturovina + stříbrné korálky (Ag 925/1000 rhod. / pozlac. žlutým 24kt / růžovým 18kt zlatem) + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramkové sety
Pro koho: ženy
Použitý minerál: jadeit
Použitý materiál: Lasturovina
Symbol: srdce