Test blog clanek

Už se nám to zase blíží. Ačkoliv ještě v únoru bývá zima a nevlídno, mnohým z nás se už začínají zapalovat lýtka. Nejvyšší čas! Vždyť 14. února slavíme výjimečný svátek lásky. Inspirujte se tipy na dárky, které vám umetou cestičku k srdci každé ženy i muže.

ROMANTICKÝ PŘÍBĚH KOMERČNÍHO SVÁTKU •

Den svatého Valentýna mnozí z nás vnímají jako těžce komerční svátek. Jen si spočítejte kolik bonboniér a květin se v ten den prodá! Ve skutečnosti je jedna z legend o svatém Valentýnovi vlastně velmi romantická. Říká se v ní, že za doby vlády Marca Aurelia bylo zrušeno manželství, aby se muži nerozptylovali od svých vojenských povinností. No a Valentýn i přes tento zákaz zamilované páry nejenže oddával, ale radil mužům, aby se svými ženami zůstali a do válek neodcházeli . Nemohlo to dopadnout jinak než jeho popravou.

Podstatou tohoto svátku je tak oslava lásky, zamilovanosti a blízkého spojení dvou lidí. I když se můžeme cítit nepříjemně tlačeni do vyznání lásky zrovna v ten jediný den, pravdou je, že každý den, kdy se více zaměříme na vztahy a lásku, si zaslouží oslavu.

Valentýn_naramky_rodonit_srdce naramky_kavove_zrno_prani
Drhane_naramky_kavove_zrno Provazkove_naramky_rodonit_onyx(DUOPACK)

VALENTÝNSKÉ NÁRAMKY SE SYMBOLY LÁSKY

Že jsou náramky MISKA krásným dárkem pro každou příležitost , to je jisté. Ale zejména na Valentýna s nimi své milované potěšíte nejvíce. Nabízíme velký výběr jemných i výrazných minerálových náramků, provázkových náramků s minerálem i kovovým komponentem. A právě mezi kovovými komponenty si můžete vybrat jedinečné symboly lásky


Například párové provázkové náramky s písmenem z chirurgické oceli, které si vyberete podle vašich křestních jmen. Že vaše láska nezná hranic vyjádří skvěle i tento duopack provázkových náramků se symbolem nekonečna . Jemnost a střídmost vyzařuje i tento provázkový náramek se srdíčkem , který vyjádří vaše city elegantně a bez zbytečné “exhibice”.

DECENTNÍ NÁRAMKY JAKO DÁREK PRO ŽENY I MUŽE

Inspiraci na dárek k Valentýnovi můžete hledat i u stylových drhaných náramků s kávovým zrnem , které si oblíbí i pánové. S náramkem s tímto motivem se totiž mohou cítit stále mužně. Stejně neutrálně působí i náramek s černým onyxem pro muže a starorůžovým rodonitem pro ženy. Můžete tak svou lásku nosit stále na ruce a přitom se vyhnout veřejným gestům lásky, která mohou být mnohým z nás nepříjemná. 

I ty nejnáročnější dámy ohromíte výběrem sady tří náramků s perlami a Miyuiki korálkami v něžných pastelových barvách i setu doplněného o kovové komponenty . Toto trio náramků fantasticky ladí ke každému outfitu a nadchne ženy všeho věku.

Provazkove_naramky_nekonecno_duopack Provazkove_naramky_pismena
Sada_naramek_prani_nekonecno_jezevcik

DÁRKOVÉ KARTIČKY TO ŘEKNOU ZA VÁS

Jste stydlín? Nevíte, jak říct to, co cítíte uvnitř? Mysleli jsme na všechno a připravili proto dárkové kartičky s krásnými ilustracemi a originálním přáním. V současné době připravujeme další várku kartiček v decentním vzhledu a nových barvách značky MISKA náramky. Díky nim budete mít zase o starost méně!
Jak vidíte, hledat inspiraci na valentýnský dárek nemusíte jen po cukrárnách a květinářstvích. Ručně vyráběné náramky MISKA vyjádří vaše city mnohem lépe…a co víc, vaše drahá polovička si tento projev lásky bude nosit všude s sebou.

Nosíte nás na rukou.
Děkujeme!