Stahovací náhrdelník stříbro a mookait

Ag 925
549 Kč
Vyrábíme na zakázku
Kovové korálky
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Mookait je druh jaspisu s nenapodobitelnou mozaikou zemitých až podzimních barev. Jejich spektrum zahrnuje odstíny kakaově fialové, temné vínové a hořčicově žluté. Tento minerál se hodí pro zklidnění vzteku a utřídění myšlenek každodenního shonu. Jeho nošení pomáhá navodit pocit stability a jistoty. Pokud potřebujete načerpat energii a sílu nebo stojíte před důležitým rozhodnutím, může být právě pro vás tento šperk vhodným talismanem.
Velkou výhodou je možnost nastavení délky díky drhanému zapínání. Za jedny peníze tak získáte volný náhrdelník a obtažený choker v jednom.

Pokud jste milovníkem zemitých odstínů, nesmíte přehlédnout tento korálkový náramek s červeným jaspisem nebo provázkový náramek s korálkem červeného jaspisu.

Vhodný pro znamení zvěrokruhu: Panna • Kozoroh • Býk

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 
Doplňkové korálky: stříbro Ag 925/1000 (rhodiované / zlacené žlutým 24k zlatem /zlacené růžovým 18k zlatem) + nylonový provázek s drhaným zapínáním s volnými konci
Korálky minerálu: mookait broušený (průměr cca 4 mm - jedná se o přírodní materiál, každý korálek se může svou velikostí a odstínem drobně lišit)

Návlekový materiál: nylonový provázek s drhaným zapínáním a volnými konci - nastavitelná velikost

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky a chokery
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh 22.12.-20.1., Býk 21.4.-21.5., Panna 23.8.-22.9.