Náramek na svatbu? Tipy na koho nezapomenout.

svatba_uvod3

Existuje vlastně něco jako svatební sezóna nebo je takové zobecňování už dávno přežitkem? A napadlo vás, že kromě tradičních snubních a zásnubních prstenů se svatebčané čím dál častěji zdobí svatebními náramky? Ať už jste přímo nevěsta nebo máte na starosti organizaci svatebního dne, pojďte načerpat inspiraci v následujících tipech.

 

talisman jako vzpomínka 

 

Ty tam jsou doby, kdy se novomanželé obdarovávali "pouze" snubními prsteny. Přáním současných svatebčanů je odnést si s sebou památku v podobě vzpomínky na krásný zážitek a ideálně zhmotněnou v milý upomínkový talisman. Velmi často může tímto talismanem být svatební náramek. Jeho kouzlo spočívá v různorodosti kombinací a jeho síla v možnosti sjednotit styl s tím svatebním. Navíc se nejedná o investici, která by zatížila už tak napjatý svatební rozpočet.

V posledních letech přesouváme svoji pozornost ke stříbrným, pozlaceným a dokonce i zlatým komponentům, které jste si vy, naši zákazníci, oblíbili také proto, aby vzpomínky na "velký den" přetrvaly co možná nejdéle. Ušlechtilé kovy jsou v takovém případě tím pravým materiálem. A aby mohla být vaše volba ještě svobodnější, u většiny našich stříbrných produktů máte na výběr ze žlutého i růžového zlacení. Naši evropští dodavatelé využívají v naprosté většině 24 nebo 18 karátové zlato, což podtrhne jedinečný pocit ze svatebních náramků. Pro nevěsty, které dávají přednost jemným stříbrným odstínům pak máme řešení v podobě rhodiovaného stříbra. To si díky perfektní povrchové úpravě zachová blýskavý efekt bez otisků a černání ještě dlouhou dobu po svatbě. A jelikož žijeme v době recyklace původních trendů, dostávají se do popředí samozřejmě i perly. Jsou tak něžné a nadčasové, že mít svou malou perličku v onen okamžik na ruce, už zatoužila nejedna nevěsta. Každý komponent pro vás uvážeme na jemný provázek v barvě vašeho svatebního dne, takže vše dokonale splyne s přítomnou atmosférou. Takto vznikají minimalistické a nadčasové šperky, které se při vhodné volbě komponentu jen tak neokoukají.

Bojíte se, že bude pro ženicha provázkový náramek příliš titěrný a na jeho mužném zápěstí zanikne? I na toto máme recept v podobě pleteného náramku technikou macramé, u kterého je větší podíl ruční práce další přidanou hodnotou šperku.

 

svatba_jadeit_rosegold    svatba_rodonit    svatba_slunecni_kamen
 
 

Váš svatební okamžik nyní umíme posunout na vyšší úroveň díky minerálním kamenům, které s pečlivostí vybíráme tak, aby svým tónováním maximálně korespondovaly se svatební atmosférou. Pro letošní rok jsme dali přednost rafinovanému kouzlu decentního jadeitu, který velmi rádi kombinujeme se stříbrnými a pozlacenými srdíčky jakožto symboly oslavy lásky. Věříme, že právě zmíněný jadeit najde pro svou éterickou jemnost své místo na zápěstích mnoha nevěst, stejně jako oblíbený sluneční kámen a rhodochrozit, které patří k evergreenům mezi minerálními kameny.

 

obdarujte tým nevěsty 

 

naramky_svatba

 TIP: pomocí tematických dárkových kartiček stylizujte náramek pro konkrétní příležitost

Omezit své uvažování o svatebčanech pouze na nevěstu a ženicha by mohlo být pro ostatní zúčastněné zklamáním. I oni si přece budou chtít váš okamžik připomínat častěji, než jednou za několik let u fotografií. Což takhle jim pořídit talisman v podobě náramku v duchu svatebního veselí. Taková svědkyně, pravá ruka nevěsty a často také její nejlepší kamarádka, by si zasloužila vzpomínkový náramek jako odměnu za náročnou organizaci svatebního dne a případné rozlučky se svobodou. Pokud se rozhodnete potěšit celý tým nevěsty, rozhodně nezapomeňte na družičky a nakonfigurujte si celou sadu. Letos již tradičně vedou odstíny dvory, velbloudí hnědá, starorůžová a nově též mentolová. V našem vzorníku je najdete pod označením 8, 5, 16 a 25. Doporučujeme zvolit jednotný odstín provázku pro družičky, exkluzivní barvu svědkyni a nevěsta si vždy zaslouží něco extra! Velikosti jsou u provazových náramků vcelku univerzální, proto se nebojte je odhadnout.

 

děkuji za syna & děkuji za dceru 

 

 

Není lepší způsob, jak začít svůj vztah s tchýní, než vyjádřit úctu a uznání za výchovu Vašeho nastávajícího. Připraveny jsou nejen náramky, ale i dárkové kartičky, které vše řeknou za vás.

sada přání + náramek  

 

Co takhle povýšit gratulaci ke sňatku na vyšší úroveň? Jestli jste už také zoufalí z přebraných regálů v papírnictví, využijte naší spolupráce s českou autorskou značkou Chaukiss. Sestavili jsme pro vás několik sad, které vystihnou přesně to, co chcete svatebčanům říct.

 

Kategorii svatebních náramků si prohlédněte zde. 

 

Nosíte nás na rukou. Děkujeme!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení