Reklamace a vrácení zboží

Sice nás mrzí, že jste se dostali právě na tuto stránku, ale chápeme, že někdy nákup nemusí dopadnou podle původních představ. I tak jsme připraveni vyjít vám maximálně vstříc. Držte se proto následujícího postupu a nic se nemůže pokazit!

Co chcete udělat?

 

Chci vrátit zboží

Pokud chcete zboží z nějakého důvodu vrátit, stačí jednoduše vyplnit formulář vrácení zboží a ve 14 denní lhůtě ho zaslat doporučeně spolu s nepoužitým a originálně zabaleným zbožím na adresu uvedenou na konci této stránky.

 

 Chci reklamovat zboží

Přestože se snažíme kvalitu použitých materiálů stále více kontrolovat a doslova na vlastní kůži testovat, do věcí prostě nevidíme. Tu a tam se prostě může stát, že některé produkty nefungují, jak by měly. V takovém případě nám, prosím, zboží zašlete doporučeně spolu s vyplněným reklamačním formulářem zpět na níže uvedenou adresu.

 

Adresa pro vrácení zboží a zaslání reklamovaného zboží: Michaela Severová, Zborovská 2045/19, 616 00 Brno, Česká republika

 

Snažíme se být fér, takže pokud to bude v rámci všech regulí, vyřešíme vaši reklamaci k oboustranné spokojenosti.

Pokud by vám některá obchodní pravidla nebyla jasná, můžete si je připomenout v našich Obchodních podmínkách  

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení