O mně

Inspirováno obyčejným životem

Stojím si za tím, že v životě neexistují dobré a špatné náhody, ale dobré a lepší NÁPADY. Mojí životní motivací není nic víc ani méně než RODINA. Pro někoho symbol domova, pro mě SMYSL bytí. Moje děti, můj muž i náš pes. Jen společně jsme schopni vytvořit značku našich POCITŮ, které promítáme do náramků, kterými jste ochotni částečně propojit naše PŘÍBĚHY.


Své životní hodnoty sdílím skrze to, co právě dělám, a netoužím v tom být dokonalá, ale SPOKOJENÁ sama se sebou. Dnes jsou to náramky, zítra třeba něco jiného. Můj hlavní business je být MÁMOU.
Baví mě ta CESTA, protože vím, že stále někam vede a až přijde čas, klidně změním směr. Důležitá je pro mě RADOST. Náramky nevnímám jen jako ozdobu zápěstí. Jsou to prostředky pro budování mezilidských VZTAHŮ. I taková maličkost, jakou je drobný dárek, dokáže zpříjemnit den mamince, rozveselit kamarádku a poděkovat milované manželce za léta bezpodmínečné LÁSKY.
Přeji si, aby byla MISKA součástí vašich všedních dnů, připomínkou vzácných okamžiků i odměnou za nelehké období. Přeji si, abyste si uměli udělat velkou radost maličkostí.