Dárková sada náramků pro Blížence

Ag 925 Au 585
1 849 Kč
Vyrábíme na zakázku
Obvod zápěstí ?
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Blíženci jsou často spojováni s komplikovanou povahou a dvojí tváří své osobnosti. V přírodním a lidovém léčitelství se jejich vnitřní harmonie od pradávna narovnávala energií růženínu. Připisují se mu totiž pozitivní účinky na psychiku osobnosti
V této dárkové sadě ho najdete v podobě pěti broušených korálků, které jsou doplněny zlacenými korálky ze stříbra (Ag 925) a navlečeny na tenkém provázku s drhaným zapínáním.
Druhým kouskem v sadě je provázek se zlatým medailonkem, ztvárňujícím znamení Blíženců. Ten se utahuje pomocí posuvných uzlíků. 
Na ruce tento set působí velmi decentně a vkusně a určitě se stane příjemným šperkem na každý den.

Tip.: Darujte originální dárek s osobním významem. Sadu náramků obdržíte v krásném dárkovém balení, připravenou k přímému obdarování. Skvěle se hodí pod stromeček nebo k narozeninám blízké osoby.
Nejčastější dámská velikost je XS-M.

Inspirujte se dalšími kousky v kategorii náramků pro znamení Blíženců.

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1849 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Použité materiály: 

Provázkový náramek se znamením  - medailonek vel. 12 mm (0,2 g) - zlato 14kt (Au 585/1000) + nylonový provázek (utahování pomocí posuvných uzlíků bez volných konců provázku)

Provázkový náramek s minerálními korálky - broušené korálky růženín vel. 3 mm (5ks), ozdobné korálky - sterlingové stříbro (Ag 925/1000) zlacené žlutým 24kt zlatem + nylonový provázek (pletené stahování s volnými konci)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Blíženci 22.5. - 21.6.
Druh náramku: Dárková sada
Použitý minerál: růženín
Použitý materiál: Zlato Au 585
Znamení zvěrokruhu: Blíženci 22.5.-21.6.