Vážení zákazníci, náramky vám vyrábíme na míru, proto často neodesíláme váš balíček ihned po objednání - záleží na počtu aktuálně přijatých objednávek. Nyní děláme vše pro to, abychom doručili náramky ke Dni matek do pátku 7.5., objednávejte prosím nejpozději do středečního odpoledne. Děkujeme a přejeme radostné nakupování :-)

Produkt na zakázku, dárkový poukaz

5 položek celkem

Cena

11000
111000
ikona
Chir. ocel
od 30 Kč

Vyhlédli jste si v naší nabídce korálkových náramků přívěsek, ale na vámi vybraném náramku chybí? Žádný problém! :-) U iniciál a přívěsků se znamením nezapomeňte výběr...

1502/AND
Poukaz1000eshopbackground
1 000 Kč

Waau! Chystáte se za někoho utratit tisícovku a my věříme, že tohle dotyčnému/-né pořádně rozzáří oči. Nákup poukazu, prosím, nekombinujte s nákupem dalšího zboží - nelze...

429
Poukaz800eshopbackground
800 Kč

Taková částka už není jen tak a je vidět, že obdarovaný pro Vás hodně znamená. Nákup poukazu, prosím, nekombinujte s nákupem dalšího zboží - nelze kombinovat různé druhy dopravy!

428
Poukaz500eshopbackground
500 Kč

Tento poukaz udělá radost každému a rozhodně za něj pořídí nejeden krásný kousek na sebe! Víte snad o lepším dárku na poslední chvíli?

425
ikona
1 Kč

POZOR - tento produkt souvisí se zakázkovou výrobou, proto jej lze zakoupit pouze po předchozí domluvě (foto je pouze ilustrační)

257